SILVERRING MED RÖKKVARTS ca 155ct.

4409503. SILVERRING MED RÖKKVARTS ca 155ct.

Silverring med oktagonformad slipad rökkvarts ca 155ct. (Stenens mått ca 35,4x29,7x17,5 mm)
Inga synliga stämplar.
Ringstorlek ca 19,1

Total vikt ca 43,68 gram.

Mindre ytslitage, ytsmuts.

Gör en kostnadsfri värdering!

Inga synliga stämplar.
Ringstorlek ca 19,1

Total vikt ca 43,68 gram.

Mindre ytslitage, ytsmuts.

Antal besök: 383