VAPENSKÅP, Saffe Scandinavian SS-3492.

4409485. VAPENSKÅP, Saffe Scandinavian SS-3492.

Höjd ca 159 cm.
Ca 54x39 cm.

Bruksslitage, repor, märken. Nycklar 2 st finns.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 159 cm.
Ca 54x39 cm.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 361