4409441. KLÄDSKÅP, 4 fack.
Fyra fack med två dubbla klädhängare vardera, hatthylla och skohylla. Sittbänk.
Höjd ca 168 cm
Sitthöjd ca 33 cm
Bredd ca 96 cm
Djup ca 44,5 cm.
Bruksskick. Ytsmuts, smärre märken och skav. Någon mindre spricka i träet undertill vid enstaka skruvfästen. Större bortskav av faner på ena foten.