BRANDBILAR/RÄDDNINGSBILAR, 3 st samt RULLBAND, Simon Snorkel, Corgi, Dinky.

440941. BRANDBILAR/RÄDDNINGSBILAR, 3 st samt RULLBAND, Simon Snorkel, Corgi, Dinky.

2 räddningsbilar Simon Snorkel längd ca 16 cm.
1 räddningsbil American LaFrance, Corgi Major Toys längd 28 cm.
Rullband Dinky Supertoys höjd 15,5 cm.

Slitage, småskador, en lift defekt.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 347