TAKLAMPOR, 2 st, design Erik Höglund, 1900-tal.

44094. TAKLAMPOR, 2 st, design Erik Höglund, 1900-tal.

Metall och glas, höjd 24,5 resp. 32 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.

Antal besök: 1 856