INGER PERSSON. Akvarell, "Förväntan", signerad, -02.

4409388. INGER PERSSON. Akvarell, "Förväntan", signerad, -02.

Mått med ram ca: 35x25 cm.
Bildmått ca: 20,5x15 cm.
Träram med skyddsglas.

Bruksskick.

Inger Persson (1936–2021)

Gör en kostnadsfri värdering!

Mått med ram ca: 35x25 cm.
Bildmått ca: 20,5x15 cm.
Träram med skyddsglas.

Bruksskick.

Inger Persson (1936–2021)

Antal besök: 169