RÖKELSEKAR, Jizhoustil, Kina.

RÖKELSEKAR, Jizhoustil, Kina.
4409332. RÖKELSEKAR, Jizhoustil, Kina.

Höjd ca 23 cm.
Diameter ca 17 cm.

Bruksslitage, vattenskador, stearinrester samt krackelering.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 23 cm.
Diameter ca 17 cm.

Antal besök: 178