FISKBESTICK, 36 delar, silver, modell Olga, C G Hallberg, Stockholm, 1900-tal.

440930. FISKBESTICK, 36 delar, silver, modell Olga, C G Hallberg, Stockholm, 1900-tal.

18 fiskgafflar, längd 18,5 cm. Vikt ca 952 gram.
18 fiskknivar, längd ca 21,5 cm. Vikt 954 gram.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 1 039