MONTERBORD, 1900-tal.

MONTERBORD, 1900-tal.
440920. MONTERBORD, 1900-tal.

46 x 46 cm, höjd 72 cm, lucka vid sidan.

2 st sprickor i sidoglaset, repigt glas, slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!
440920. MONTERBORD, 1900-tal.

Antal besök: 2 050