4409137. EN MÄNGD OLIKA MODELLFLYGPLAN.
Främst Corgi. Med stridsmaskiner; ”RAF i krig”, ”Världens bombplan”, ”The Post War RAF”, ”Battle of Britain Memorial Flight”. Även med en Corgi The Aviation Archive D.H. Comet 4B, British European Airways modellkit. Tillsammans med andra olika modellsatser. (Antal) Storlek på största lådan 29x29cm.
Mestadels boxade, några har öppnats. Lådor med smärre slitage och skador. Se bilder online.