OMEGA, GENEVE DYNAMIC, 1970-TAL.

4409044. OMEGA, GENEVE DYNAMIC, 1970-TAL.

DAY-DATE.
Automatisk.
Oval stålboett med blå urtavla och silverring.
Diameter 41 mm.
Stållänk med viklås och Omegaemblem.

Mindre bruksslitage.
Tillsynes fungerande, men härom lämnas ingen garanti.

Gör en kostnadsfri värdering!

DAY-DATE.
Automatisk.
Diameter 41 mm.

Mindre bruksslitage.

Antal besök: 1 424