OMEGA, GENEVE DYNAMIC, 1970-TAL.

4409028. OMEGA, GENEVE DYNAMIC, 1970-TAL.

Manuell uppdragning.
Oval stålboett med silverfärgad urtavla och blå ring.
Diameter 30 mm.
Läderrem Omega med Omegaemblem.

Bruksslitage.
Tillsynes fungerande, men härom lämnas ingen garanti.

Gör en kostnadsfri värdering!

Manuell uppdragning.
Diameter 30 mm.

Bruksslitage.

Antal besök: 1 394