HALSKEDJA, guld 18k, importstämplad.

4408985. HALSKEDJA, guld 18k, importstämplad.

Längd 60 cm, vikt ca 6,8 gr.

Fint bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 60 cm, vikt ca 6,8 gr.

Fint bruksskick.

Antal besök: 264