BOKHYLLA, teak och ek, 1950-tal.

440886. BOKHYLLA, teak och ek, 1950-tal.

Bokhylla med löstagbar överdel, samt skjutdörrar på skåpsdelen, dokumentfack i skåp
Längd 86, bredd 53, höjd 160,5 cm.

Bruksslitage, repor samt märken. Ett hyllplan med avslag på baksidan.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 1 039