LEKSAKSBILAR I KORG, ca 40 st.

4408772. LEKSAKSBILAR I KORG, ca 40 st.

Blandade leksaksbilar ca 40 st.
2 mekaniska leksaker, litograferad plåt.
Korg höjd 26 cm, diameter 40 cm.

Ej helt genomgånget, delar saknas
Bruksslitage, färgbortfall, repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 425