Fotpall, 1970-tal.

Fotpall, 1970-tal.
4408549. Fotpall, 1970-tal.

Ställning i kromad metall, dyna i textil, hjultrissor. 60 x 42 cm. Höjd 32 cm.

Ett normalt Bruks & Åldersrelaterat slitage, ställvis blekt klädsel.

Gör en kostnadsfri värdering!
4408549. Fotpall, 1970-tal.

Antal besök: 698