4408308. BAJLOR, 3 st,zink samt Bl,a koppar Jönköping.
Koppar balja.
Höjd ca 33 cm.
Bredd ca 63 cm.
Längd ca 74 cm.
Zink balja
Höjd ca 26 cm.
Bredd ca 50 cm.
Längd ca 66 cm.
Zink balja
Höjd ca 24 cm.
Längd ca 52 cm.
Bredd ca 43 cm.
Bruksslitage/slitage, samt skador bucklor och smuts.
Koppar balja.
Höjd ca 33 cm.
Bredd ca 63 cm.
Längd ca 74 cm.
Zink balja
Höjd ca 26 cm.
Bredd ca 50 cm.
Längd ca 66 cm.
Zink balja
Höjd ca 24 cm.
Längd ca 52 cm.
Bredd ca 43 cm.