SIDEBOARD, rokokostil, 1900-talets första hälft, bemålat.

4408185. SIDEBOARD, rokokostil, 1900-talets första hälft, bemålat.

Sargen med två lådor, höjd ca. 78, 150 x 49 cm.

Bruksslitage, sprickor, renoverat och kompletterat, senare draghandtag.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 402