FRANCIS DE LASSUS SAINT- GENIES. Färglitografi, signerad samt numrerad 194/200.

440812. FRANCIS DE LASSUS SAINT- GENIES. Färglitografi, signerad samt numrerad 194/200.

Bladmått 75 x 55 cm, rammått 83 x 62 cm.

Gulnat blad samt ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 877