Fyra gavlar svartlackerad, höjd 106 cm, bredd 29 cm.
Sex hyllplan teak, längd 78 cm, bredd 30 cm.
Två vitrinskåp med glasdörrar och glashylla, längd 78 cm, höjd 32 cm, bredd 30 cm.
Hyllplan etikettmärkta STRING.
Bruks- och ytslitage. Repor, märken, fläckar.