GOLVLAMPA, Bestlite BL3 Small, Gubi.

4407909. GOLVLAMPA, Bestlite BL3 Small, Gubi.

Förkromat static med svartlackerad skärm samt fot. Ställbar arm och vinkelbar skärm.
Höjd ca 143 cm, fot diam 28 cm.

Obetydligt bruksslitage, några mindre repor/märken till skärm och fot.
Fungerade vid katalogiseringstillfället.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 521