DEKORELEMENT, trä, Syd Korea, 1900-tal.

4407900. DEKORELEMENT, trä, Syd Korea, 1900-tal.

Lackerat och skuret trä, metallbeslag för upphängning.
Höjd 120 cm st
Bredd 22 cm.

Bruksskick, slitage, färgskav, yt-krackeleringar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 120 cm st
Bredd 22 cm.

Antal besök: 214