VÄSKA, scotch grain, Mulberry, England.

4407745. VÄSKA, scotch grain, Mulberry, England.

Ca 23 x 20 cm
Ökthetsnummer 443942.

Smärre ytslitage, ställvis mindre revor på remmen, bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ca 23 x 20 cm
Ökthetsnummer 443942.

Antal besök: 547