HALVMÅNEBORD, allmoge, 18/1900-tal.

4407693. HALVMÅNEBORD, allmoge, 18/1900-tal.

Höjd 70,5 cm
Bredd 95 cm
Djup 47 cm.

Ålders och bruksslitage, färgskav, sprickor, fläckar, flisor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 70,5 cm
Bredd 95 cm
Djup 47 cm.

Antal besök: 520