HALVMÅNEBORD, allmoge, tidigt 1900-tal.

4407665. HALVMÅNEBORD, allmoge, tidigt 1900-tal.

Bemålat ockragult.
Höjd 73 cm
Bredd 118 cm
Djup 57,5 cm.

Ålders och bruksslitage, färgskav, fläckar, kvisthål.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bemålat ockragult.
Höjd 73 cm
Bredd 118 cm
Djup 57,5 cm.

Antal besök: 619