KARMSTOL teak/galon, Erik Kirkegaard Danmark.

4407601. KARMSTOL teak/galon, Erik Kirkegaard Danmark.

Bredd 62 cm, djup 48 cm, höjd 75 cm.

Klädsel med repor och slitage, ryggbricka limmad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 224