FÅTÖLJER/PALLAR, 2 st, orientaliska, 1900-talets andra hälft.

440759. FÅTÖLJER/PALLAR, 2 st, orientaliska, 1900-talets andra hälft.

Sitthöjd ca 37 cm.

Slitage, lagningar, skador/listdelar saknas. Omarbetade.

Gör en kostnadsfri värdering!

Sitthöjd ca 37 cm.

Antal besök: 735