SOFFBORD, med Intarsia.

SOFFBORD, med Intarsia.
4407575. SOFFBORD, med Intarsia.

Höjd ca 56 cm.
Diameter ca 71 cm.

Bruksslitage, repor samt märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 56 cm.
Diameter ca 71 cm.

Antal besök: 267