PELARBORD, samt STOLAR, 3 delar.

4407567. PELARBORD, samt STOLAR, 3 delar.

Bord
Ca 62 cm, höjd.
71x49 cm.
2 st stolar.
Höjd ca 94 cm.
Sitthöjd ca 47 cm.
Bredd ca 47 cm.
Djup ca 44 cm.

Bruksslitage, repor samt märken. Bord vingligt.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bord
Ca 62 cm, höjd.
71x49 cm.
2 st stolar.
Höjd ca 94 cm.
Sitthöjd ca 47 cm.
Bredd ca 47 cm.
Djup ca 44 cm.

Antal besök: 116