VÄGGUR, Westerstrand. Teak 1900-talets mitt.

4407532. VÄGGUR, Westerstrand. Teak 1900-talets mitt.

32x25x10 cm.

Bruksslitage, Fungerade vid katalogiseringstillfället. Ingen funktionsgaranti lämnas.

Gör en kostnadsfri värdering!

32x25x10 cm.

Antal besök: 200