4407531. EDWARDIANSK MAHOGNYBRICKA.
Oval mahognybricka, inlagd med skalmotiv och med handtag i mässing. 58 cm bred och 39 cm.
några märken och repor på ytan, lite slitage som du kan förvänta dig över tid på sidorna och basen, små sprickor på platser.