EDWARDIANSK MAHOGNYBRICKA.

EDWARDIANSK MAHOGNYBRICKA.
4407531. EDWARDIANSK MAHOGNYBRICKA.

Oval mahognybricka, inlagd med skalmotiv och med handtag i mässing. 58 cm bred och 39 cm.

några märken och repor på ytan, lite slitage som du kan förvänta dig över tid på sidorna och basen, små sprickor på platser.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 122