SERVERINGSVAGN, ek, 1960-tal.

SERVERINGSVAGN, ek, 1960-tal.
4407507. SERVERINGSVAGN, ek, 1960-tal.

Längd 65, bredd 50, höjd 68 cm.

Litet avslag, samt bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 216