PICASSO, PABLO (1881 MÁLAGA - 1973 MOUGIN). Efter. ”Tete de femme”.
440750. PICASSO, PABLO (1881 MÁLAGA - 1973 MOUGIN). Efter. ”Tete de femme”.
Färglitografi på uppfostrat papper, 76,5 x 57 cm, limiterad upplaga 2000 exemplar, handnumrerad, signerad i tryck, daterad i tryck, härkomst: fransk förlagsupplösning.