SKRIVSKÅP, allmoge, 1800-tal.

SKRIVSKÅP, allmoge, 1800-tal.
4407446. SKRIVSKÅP, allmoge, 1800-tal.

Höjd 195 cm, tvådelat
Bredd krön 120 cm
Djup 49 cm.

Senare bemålat
Renoverat/kompletterat
Maskstunget
Ålders/bruksslitage.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 195 cm, tvådelat
Bredd krön 120 cm
Djup 49 cm.

Senare bemålat
Renoverat/kompletterat
Maskstunget
Ålders/bruksslitage.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 675