SOFFA, svängd modell. textilklädd, Bröderna Andersson, 1900/2000-tal.

4407413. SOFFA, svängd modell. textilklädd, Bröderna Andersson, 1900/2000-tal.

Längd 240, bredd 100, rygghöjd 77 cm.

Bruksslitage samt smärre fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 496