SITTGRUPP, 4 delar, rotting.

SITTGRUPP, 4 delar, rotting.
4407399. SITTGRUPP, 4 delar, rotting.

största längd 116 cm.

fläckar/skador/bruksslitage, senare lackade.

Gör en kostnadsfri värdering!

största längd 116 cm.

Antal besök: 403