GRAFIK, SIGNERAD, 1900-TAL.

GRAFIK, SIGNERAD, 1900-TAL.
4407294. GRAFIK, SIGNERAD, 1900-TAL.

Grafik, 1900-tal. Signerad nere till vänster.

åtgärder
- Höjd: ca. 28 cm
- Bredd: ca. 33,5 cm
- Djup: ca. 2,5 cm
- Vikt: ca. 0,65 kg.

- välbevarad
- tecken på användning på grund av ålder.

Gör en kostnadsfri värdering!

åtgärder
- Höjd: ca. 28 cm
- Bredd: ca. 33,5 cm
- Djup: ca. 2,5 cm
- Vikt: ca. 0,65 kg.

- välbevarad

Antal besök: 117