SKRIVSET, 5 delar, sten, 1900-tal.

4407231. SKRIVSET, 5 delar, sten, 1900-tal.

Höjd ca 5-9,5 cm.
Diameter ca 8 cm.
Bredd ca 10-23 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 5-9,5 cm.
Diameter ca 8 cm.
Bredd ca 10-23 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 113