GOLVLAMPA, Italien, samtida.

GOLVLAMPA, Italien, samtida.
4407218. GOLVLAMPA, Italien, samtida.

Bas och fot i gulmetall. Tygskärm. Höjd ca 172 cm.

Bruksslitage. Fot med repor samt något anlupen. Sockel med smärre skada. Ej funktionstestad. Ingen funktionsgaranti lämnas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 198