SÄNGGAVLAR, ett par, teak.

SÄNGGAVLAR, ett par, teak.
4407201. SÄNGGAVLAR, ett par, teak.

Höjd ca 62 cm
Bredd ca 93,5 cm.

repor, nött, märken, skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 62 cm
Bredd ca 93,5 cm.

repor, nött, märken, skador.

Antal besök: 235