BLOMBORD, rotting/bambu, 1950-tal.

4407182. BLOMBORD, rotting/bambu, 1950-tal.

Målad. Med råglasskiva. Längd ca 79, bredd 24, höjd 48 cm.

Bruksslitage. Repor och märken. Torrsprickor. Senare målad. Lösa delar förekommer.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 402