GOTLANDSLJUSSTAKE, 1900-tal.

GOTLANDSLJUSSTAKE, 1900-tal.
4407134. GOTLANDSLJUSSTAKE, 1900-tal.

5 st ljushållare.
Höjd ca 42 cm.
Bredd ca 49 cm.

Bruksslitage. Dammig.

Gör en kostnadsfri värdering!

5 st ljushållare.
Höjd ca 42 cm.
Bredd ca 49 cm.

Bruksslitage. Dammig.

Antal besök: 214