Olja på duk.

Olja på duk.
4407041. Olja på duk.

Gatuparti med personer. Signerad 61x51 cm
Totalmått 82x70 cm.

Mindre ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!
4407041. Olja på duk.

Totalmått 82x70 cm.

Mindre ytslitage.

Antal besök: 160