BORDSLAMPA, glas, Agrosso design.

4406978. BORDSLAMPA, glas, Agrosso design.

10x18 cm. Höjd 43 cm.

Mindre ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

10x18 cm. Höjd 43 cm.

Mindre ytslitage.

Antal besök: 110