4406940. BREITLING 'Chronomat' ref. 81950 A, automatisk.
Stålboett med förgyllda detaljer. Ljust beige / cremefärgad urtavla med kronometer.
Med originalband i läder.
Diameter: 40 mm.
Bruksslitage. Fungerade vid katalogiseringstillfället. Ingen funktionsgaranti lämnas.