BREITLING 'Chronomat' ref. 81950 A, automatisk.

4406940. BREITLING 'Chronomat' ref. 81950 A, automatisk.

Stålboett med förgyllda detaljer. Ljust beige / cremefärgad urtavla med kronometer.

Med originalband i läder.

Diameter: 40 mm.

Bruksslitage. Fungerade vid katalogiseringstillfället. Ingen funktionsgaranti lämnas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Med originalband i läder.

Diameter: 40 mm.

Antal besök: 1 040