BOCKBORD. Furu, 1900-tal.

BOCKBORD. Furu, 1900-tal.
4406939. BOCKBORD. Furu, 1900-tal.

Höjd ca 72 cm.
Bredd ca 82 cm
Längd ca 144 cm.

Bruksslitage, repor samt märken, Kilarna saknas, se bild.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 72 cm.
Bredd ca 82 cm
Längd ca 144 cm.

Antal besök: 345