HERBERT WALÅS. Akvarell.

HERBERT WALÅS. Akvarell.
4406936. HERBERT WALÅS. Akvarell.

Stilleben. Signerad. 23x30,5 cm
Totalmått 38x45 cm.

Mindre ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Totalmått 38x45 cm.

Mindre ytslitage.

Antal besök: 168