ERLING ÄRLINGSSON. Litografi.

ERLING ÄRLINGSSON. Litografi.
4406933. ERLING ÄRLINGSSON. Litografi.

Kustbild. Signerad i trycket. 15x20,5 cm
Totalmått 27x32 cm.

Mindre ytslitage.

Erling Ärlingsson (1904–1983)

Gör en kostnadsfri värdering!

Totalmått 27x32 cm.

Mindre ytslitage.

Erling Ärlingsson (1904–1983)

Antal besök: 187