OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Akvarell.

4406925. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Akvarell.

Sittande man. Signerad J. Danielsson
36x23 cm. Totalmått 49x34 cm.

Mind5re ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

36x23 cm. Totalmått 49x34 cm.

Mind5re ytslitage.

Antal besök: 160