SOFFBORD, Chippendale-stil, 1940-tal.

4406901. SOFFBORD, Chippendale-stil, 1940-tal.

rektangulär skiva med benavslut med kulklofot. ca höjd 58 cm, 60x110 cm.

Bruksskick, smärre märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksskick, smärre märken.

Antal besök: 230